ABD’li yazar hakkında ortaya atılan iddialar çok vahim! Kitabının adı ise şüpheleri perçinleştiriyor

New York Post’un haberine göre, Oregon eyaletine bağlı Multnomah bölgesindeki savcı Shawn Overstreet, 71 yaşındaki Nancy Crampton Brophy’nin, 2 Haziran 2018’de 63 yaşındaki kocası Daniel Brophy’i öldürmekle suçlandığını söyledi.
İddiaya göre, yazar, silahla önce sırtından vurduğu kocasına, yerdeyken de ateş etti. Savcı Overstreet, Brophy’nin bir hücre arkadaşına yanlışlıkla itirafta bulunduğunu ifade etti.

HÜCRE ARKADAŞI CİNAYETİ AĞZINDAN KAÇIRDIĞINI İDDİA ETTİ

Brophy ile hücre arkadaşı arasında geçen konuşmayı mahkemeye taşıyan Overstreet, “Brophy, kollarını açarak hücre arkadaşına ‘vurulma anında bu kadar uzaktaydım’ dedi.” diye konuştu. Overstreet, Brophy’nin daha sonra kendini düzelttiğini ve ateş etmenin yakın mesafeden gerçekleştiğini söylediğini aktardı. Brophy’nin hücre arkadaşı Andrea Jacobs, yazarın bu konuşmadan sonra utanmış göründüğünü ve ilişkilerinin “çok garipleştiğini” kaydetti.

AVUKATLARI İDDİALARI KABUL ETMEDİ

Yazarın avukatları, iddiaları reddederek Brophy’nin silahlı saldırı sırasında bir kahve dükkanında olduğunu belirtti. Avukatlar, aralarının iyi olduğunu göstermek amacıyla mahkemeye eşler arasındaki mesajları sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.